Reklama

Reklama

Pogoda dla Częstochowy na 26 stycznia 2022

W środę 26 stycznia, w Częstochowie będzie występował deszcz i śnieg.

Czeka nas kolejny bardzo chłodny dzień. Temperatura będzie się wahać od 0 do 1 stopnia Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -6 do 1 stopnia.

Chmury całkowicie zasnują niebo - zachmurzenie będzie całkowite.

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów śniegu jak i deszczu. W południe wystąpią przelotne słabe opady śniegu, natomiast po południu przewiduje się niewielki deszcz.

Będzie wiał łagodny wiatr z kierunku zachodniego z prędkością 13 km/h.

Promieniowanie ultrafioletowe w środę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

Reklama

Słońce wstanie o 7:28, a zajdzie o 16:24. Dzień potrwa 8 godzin i 56 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 59 minut.

Księżyc pojawi się na niebie o 1:12, a zajdzie o 10:57. Znajdował się on w trzeciej kwadrze poprzedniego dnia, jego widoczność w środę wyniesie 40%.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy