Reklama

Reklama

Pogoda dla Częstochowy na 2 listopada 2021

We wtorek 2 listopada, w Częstochowie będzie deszczowo.

Będzie chłodniej. Temperatura będzie się zmieniać od 6 do 9 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od 2 do 9 stopni.

Niebo będzie w większości zasłonięte chmurami. Będziemy mieli niewielkie szanse na ujrzenie słońca.

Rano, przed południem i po południu pojawi się stały niewielki deszcz z przejaśnieniami, a wieczorem spodziewany jest ciągły słaby deszcz. Suma opadów w ciągu dnia wyniesie 11 mm.

Przewidywany jest słaby wiatr zmienny, który będzie wiał z prędkością 7 km/h. Najsilniejsze podmuchy spodziewane są między godziną dwudziestą drugą a północą i mogą dochodzić do 18 km/h.

Reklama

Promieniowanie UV będzie niskie, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali - nie będzie stanowiło zagrożenia dla zdrowia.

We wtorek spodziewamy się pogorszenia jakości powietrza do średniego poziomu zanieczyszczenia, mimo że w poniedziałek zanieczyszczenie powietrza utrzymywało się na niskim poziomie.

Wschód słońca będzie miał miejsce o 6:37, a zachód o 16:16. Dzień potrwa 9 godzin i 39 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 42 minuty.

Wschód Księżyca nastąpi o 2:53, a zachód o 15:35. Jego widoczność dwa dni przed nowiem wyniesie 8%. Nasz naturalny satelita zbliża się do Ziemi, w perygeum będzie za trzy dni.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy