Reklama

Reklama

Pogoda dla Częstochowy na 17 stycznia 2022

W poniedziałek 17 stycznia, w Częstochowie będzie zachmurzenie umiarkowane z przelotnymi opadami.

Czeka nas bardzo chłodny dzień. Temperatura osiągnie 2 stopnie Celsjusza, a odczuwalna wyniesie aż -6 stopni. Natomiast temperatura minimalna wyniesie -2 stopnie. Nie zapomnijcie o odpowiednim ubraniu - ciepłych kurtkach oraz szalikach i czapkach.

Rano i przed południem nie nacieszymy się słońcem, ponieważ zachmurzenie będzie całkowite, ale wieczorem pojawi się bezchmurne niebo.

W nocy pojawi się stały słaby deszcz ze śniegiem, a w pierwszej części dnia spodziewany jest ciągły niewielki deszcz.

Prognozuje się silny wiatr zmienny, który będzie wiał z prędkością 31 km/h. Najsilniejsze podmuchy spodziewane są między godziną dwunastą a trzynastą i mogą dochodzić nawet do 83 km/h.

Reklama

Promieniowanie UV osiągnie 1 w 10-stopniowej skali.

W Częstochowie była dobra jakość powietrza. W poniedziałek nie spodziewamy się zmian: zanieczyszczenie powietrza będzie utrzymywało się na niskim poziomie.

Słońce wzejdzie o 7:37, a zajdzie o 16:09. Dzień potrwa 8 godzin i 31 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 35 minut.

Zachód Księżyca nastąpi o 7:47, a ponownie pojawi się na niebie o 15:15. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita będzie widoczny w 100 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce następnego dnia. Dodatkowo informujemy, że Księżyc był trzy dni temu w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy