Reklama

Reklama

Pogoda dla Częstochowy na 15 grudnia 2021

W środę 15 grudnia, w Częstochowie przewidywane jest zachmurzenie całkowite.

Będzie chłodny dzień. Słupek rtęci osiągnie 3 ºC. W nocy temperatura spadnie do 1 stopnia.

Będzie pochmurno (zachmurzenie: 95%).

Przez całą dobę przewiduje się opady deszczu. Szczególne nasilenie opadów przewiduje się między między północą a godziną pierwszą.

Zachodni słaby wiatr powieje z prędkością 9 km/h. Najsilniejsze porywy mogą dochodzić do 24 km/h, zwłaszcza między godziną dwudziestą pierwszą a dwudziestą trzecią.

Promieniowanie UV w środę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

Spodziewamy się, że w środę w Częstochowie jakość powietrza poprawi się. Zanieczyszczenie powietrza spadnie z poziomu dużego do poziomu umiarkowanego. Pomimo tego normy powietrza będą nadal przekroczone i dlatego odradzamy długotrwałe przebywanie na zewnątrz, a zwłaszcza aktywność fizyczną.

Reklama

Wschód słońca będzie o 7:39, a zachód o 15:37. Dzień potrwa 7 godzin i 58 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 2 minuty. Pozostało sześć dni do rozpoczęcia astronomicznej zimy.

Zachód Księżyca nastąpi o 3:41, a ponownie pojawi się na niebie o 13:41. Jego widoczność cztery dni po pierwszej kwadrze wyniesie 88%.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy