Reklama

Reklama

Pogoda dla Częstochowy na 12 grudnia 2021

W niedzielę 12 grudnia, w Częstochowie będzie duże zachmurzenie.

Będzie zimny dzień. Słupek rtęci spadnie do -1 ºC. Temperatura minimalna wyniesie -5 stopni.

Tego dnia zachmurzenie będzie duże. Nie nacieszymy się słońcem.

Niedziela będzie dniem bez opadów.

Północno-zachodni słaby wiatr powieje z prędkością 9 km/h.

Promieniowanie UV w niedzielę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W sobotę, w Częstochowie powietrze było średnio zanieczyszczone. Przewidujemy, że także następnego dnia jakość powietrza będzie umiarkowana (poziom zanieczyszczenia: umiarkowany).

Wschód słońca będzie miał miejsce o 7:36, a zachód o 15:37. Dzień potrwa 8 godzin i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 4 minuty. Pozostało dziewięć dni do początku astronomicznej zimy.

Reklama

Księżyc zajdzie o 0:09, a ponownie pojawi się na niebie o 12:57. Znajdował się on w pierwszej kwadrze poprzedniego dnia, jego widoczność w niedzielę wyniesie 64%.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy