Reklama

Reklama

Pogoda dla Częstochowy na 1 października 2022

W sobotę 1 października, w Częstochowie będzie przejściowe zachmurzenie.

Będzie cieplej. O siódmej termometry wskażą 7 stopni Celsjusza. Najwyższa temperatura 15 stopni przewidywana jest około godziny czternastej. Temperatura zacznie spadać pod wieczór i o 22:00 będzie wynosiła 10 ºC.

Rano chmury w niewielkim stopniu będą nam przesłaniały niebo - spodziewamy się małego zachmurzenia. W drugiej części dnia przewidujemy jego wzrost do dużego.

Prawdopodobieństwo wystąpienia opadów będzie małe, wieczorem wystąpią ciągłe słabe opady deszczu, które wyniosą 3 mm.

Przez większość dnia występował będzie południowo-zachodni łagodny wiatr o prędkości 14 km/h. Rano, przed południem i po południu prognozuje się jego znaczące osłabienie do prędkości 13 km/h, a w porywach do 33 km/h.

Reklama

Promieniowanie ultrafioletowe osiągnie poziom 1 w 10-stopniowej skali.

W Częstochowie była dobra jakość powietrza. W sobotę nie spodziewamy się zmian: zanieczyszczenie powietrza będzie utrzymywało się na niskim poziomie.

Wschód słońca będzie o 6:43, a zachód o 18:22. Dzień potrwa 11 godzin i 38 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 3 godziny i 41 minut.

Wschód Księżyca nastąpi o 13:38, a zachód o 20:56. Znajdzie się on w pierwszej kwadrze za dwa dni, jego widoczność w sobotę wyniesie 32%. Naturalny satelita zbliża się do perygeum, najbliżej Ziemi będzie za trzy dni.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy