Pogoda dla Bytomia na 4 marca 2022
W piątek 4 marca, w Bytomiu będzie częściowo słonecznie z lekkimi opadami śniegu.
Będzie to chłodny dzień. O siódmej termometry wskażą 0 stopni Celsjusza. Najwyższa temperatura 4 stopnie przewidywana jest około godziny szesnastej. Temperatura zacznie spadać pod wieczór i o 22:00 będzie wynosiła 0 ºC. Przez całą dobę przewiduje się występowanie przymrozków.
Pomimo umiarkowanego zachmurzenia będziemy mieli szansę, aby ujrzeć pogodne niebo.
Przed południem, po południu i wieczorem przewiduje się opady śniegu. Szczególne nasilenie opadów przewiduje się między między godziną czternastą a piętnastą.
Będzie wiał słaby wiatr z północy z prędkością 9 km/h. Najsilniejsze podmuchy spodziewane są między godziną trzynastą a czternastą i mogą osiągnąć do 24 km/h.
Wskaźnik promieniowania ultrafioletowego osiągnie 1 w 10-stopniowej skali.
Wschód słońca będzie o 6:22, a zachód o 17:30. Dzień potrwa 11 godzin i 8 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 3 godziny i 7 minut.
Wschód Księżyca nastąpi o 7:26, a zachód o 19:38. Widoczność Księżyca wyniesie 4%, znajdował się on w nowiu dwa dni temu.