Reklama

Reklama

Pogoda dla Bytomia na 17 stycznia 2022

W poniedziałek 17 stycznia, w Bytomiu wystąpi zachmurzenie umiarkowane z przelotnymi opadami.

Będzie to chłodny dzień. Słupek rtęci dojdzie do 3 ºC, a odczucie temperatury będzie na poziomie tylko -5 stopni. Temperatura minimalna wyniesie -1 stopień.

Rano i przed południem mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ zachmurzenie będzie całkowite, ale wieczorem pojawi się bezchmurne niebo.

W nocy pojawi się stały słaby deszcz ze śniegiem na zmianę z przejaśnieniami, a przed południem i po południu spodziewany jest ciągły niewielki deszcz z przejaśnieniami.

Przewiduje się silny wiatr zmienny, który powieje z prędkością 35 km/h. Najsilniejsze podmuchy spodziewane są między godziną dwunastą a piętnastą i mogą dochodzić nawet do 83 km/h.

Reklama

Indeks promieniowania ultrafioletowego będzie niski, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.

Wschód słońca będzie o 7:36, a zachód o 16:12. Dzień potrwa 8 godzin i 35 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 34 minuty.

Księżyc zajdzie o 7:45, a ponownie pojawi się na niebie o 15:19. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita będzie widoczny w 100 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce następnego dnia. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc był trzy dni temu w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy