Reklama

Reklama

Pogoda dla Bydgoszczy na 28 listopada 2021

W niedzielę 28 listopada, w Bydgoszczy będzie padał śnieg.

Czeka nas bardzo chłodny dzień. Słupek rtęci dojdzie do 2 ºC. W nocy temperatura spadnie do 0 stopni. Przez całą dobę przewiduje się występowanie przymrozków.

Zachmurzenie będzie całkowite - 98%.

Opady ciągłego śniegu będą niewielkie z przejaśnieniami, wyniosą 5 mm i wystąpią one po południu i wieczorem.

Zmienny słaby wiatr powieje z prędkością 9 km/h. Najsilniejsze podmuchy spodziewane są między godziną dwudziestą pierwszą a północą i mogą dochodzić do 18 km/h.

Promieniowanie UV w niedzielę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

Reklama

W Bydgoszczy była dobra jakość powietrza. W niedzielę nie spodziewamy się zmian: zanieczyszczenie powietrza będzie utrzymywało się na niskim poziomie.

Wschód słońca będzie o 7:34, a zachód o 15:36. Dzień potrwa 8 godzin i 2 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 29 minut.

W niedzielę Księżyc zajdzie o 13:32. Znajdował się on w trzeciej kwadrze poprzedniego dnia, jego widoczność w niedzielę wyniesie 40%.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy