Reklama

Reklama

Pogoda dla Bydgoszczy na 17 stycznia 2022

W poniedziałek 17 stycznia, w Bydgoszczy spodziewane jest zachmurzenie umiarkowane z przelotnymi opadami.

Czeka nas chłodny dzień. Poniedziałek 17 stycznia będzie jednym z tych dni, kiedy maksymalna temperatura 4 stopnie spodziewana jest w nocy, a konkretnie o godzinie czwartej. Przewidujemy, że od tego momentu temperatura będzie spadała i około godziny siódmej wynosić będzie 3 ºC. Do piętnastej ochłodzi się jeszcze bardziej, a termometry wskażą 2 ºC przy temperaturze odczuwalnej na poziomie -5 stopni Celsjusza. Pod wieczór słupki rtęci będą spadać i o 22:00 powinny pokazywać -1 ºC. Temperatura odczuwalna będzie o 8 stopni niższa.

Reklama

Rano i przed południem będzie pochmurno, ale po południu i wieczorem pojawi się bezchmurne niebo.

Opady deszczu będą słabe, wyniosą 1.6 mm i wystąpią one w nocy i w pierwszej części dnia.

Zachodni silny wiatr powieje z prędkością 33 km/h.

Promieniowanie UV osiągnie poziom 1 w 10-stopniowej skali.

Wschód słońca będzie miał miejsce o 7:52, a zachód o 16:04. Dzień potrwa 8 godzin i 11 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 39 minut.

Zachód Księżyca nastąpi o 8:07, a ponownie wzejdzie on o 15:05. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita będzie widoczny w 100 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce następnego dnia. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc był trzy dni temu w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy