Reklama

Reklama

Pogoda dla Bydgoszczy na 14 maja 2022

W sobotę 14 maja, w Bydgoszczy będzie przejściowe zachmurzenie.

Będzie to ciepły dzień. O siódmej termometry wskażą 10 stopni Celsjusza przy temperaturze odczuwalnej o 2 stopnie niższej. Najwyższa temperatura 18 stopni przewidywana jest około godziny siedemnastej. Temperatura zacznie spadać wieczorem i o 22:00 będzie wynosiła 12 ºC.

Przewidywana wilgotność będzie umiarkowana, na poziomie 58%.

Pogodne niebo powinno nam towarzyszyć, mimo prognozowanego umiarkowanego zachmurzenia.

Przed południem spodziewane są niewielkie opady deszczu, suma opadów wyniesie 0.3 mm.

Przewidywany jest umiarkowany wiatr zmienny, który powieje z prędkością 25 km/h. Najsilniejsze podmuchy wiatru mogą osiągnąć aż 53 km/h.

Reklama

Wskaźnik promieniowania UV osiągnie poziom 3 w 10-stopniowej skali.

Słońce wstanie o 4:51, a zajdzie o 20:38. Dzień potrwa 15 godzin i 47 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o godzinę i 9 minut.

Zachód Księżyca nastąpi o 4:16, a ponownie wzejdzie on o 18:27. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 96 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za dwa dni. Jednocześnie Księżyc będzie za trzy dni w perygeum, czyli najbliżej Ziemi.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama