Reklama

Reklama

Pogoda dla Bydgoszczy na 12 grudnia 2021

W niedzielę 12 grudnia, w Bydgoszczy będzie pochmurno.

Będzie to bardzo chłodny dzień. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny trzeciej, wyniesie ona -8 stopni Celsjusza. Od tego momentu będzie ona rosła i około godziny siódmej wynosić ona będzie już -4 stopnie. Maksymalną temperaturę 0 ºC termometry wskażą o godzinie jedenastej, a temperatura odczuwalna będzie niższa o 3 stopnie. Temperatura nie zmieni się i o 22:00 termometry pokażą nadal 0 stopni Celsjusza.

Słońca raczej nie zobaczymy, będzie pochmurno (zachmurzenie: 91%).

Niedziela będzie dniem bez opadów.

Reklama

Prognozuje się łagodny wiatr zmienny, który będzie wiał z prędkością 11 km/h. Najsilniejsze podmuchy wiatru mogą osiągnąć 27 km/h.

Promieniowanie ultrafioletowe w niedzielę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W sobotę w Bydgoszczy występowała dobra jakość powietrza. Następnego dnia jednak pogorszy się ona do stanu umiarkowanego.

Wschód słońca nastąpi o 7:53, a zachód o 15:30. Dzień potrwa 7 godzin i 37 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 4 minuty. Pozostało dziewięć dni do początku astronomicznej zimy.

Księżyc zajdzie o 0:12, a ponownie pojawi się na niebie o 13:02. Znajdował się on w pierwszej kwadrze poprzedniego dnia, jego widoczność w niedzielę wyniesie 64%.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy