Reklama

Reklama

Pogoda dla Bielska-Białej na 17 stycznia 2022

W poniedziałek 17 stycznia, w Bielsku-Białej będzie występował deszcz i śnieg.

Będzie to bardzo chłodny dzień. Temperatura będzie się wahać od -1 do 2 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -11 do -5 stopni. Nie zapomnijcie o odpowiednim ubraniu - ciepłych kurtkach oraz szalikach i czapkach.

Tego dnia zachmurzenie będzie duże. Nie nacieszymy się słońcem.

W nocy wystąpi stały niewielki ?opad? na zmianę z przejaśnieniami, a po południu pojawią się ciągłe słabe opady śniegu.

Prognozowany jest silny wiatr zmienny, który będzie wiał z prędkością 37 km/h. Najsilniejsze podmuchy wiatru mogą osiągnąć nawet 83 km/h.

Reklama

Promieniowanie UV w poniedziałek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

Wschód słońca nastąpi o 7:34, a zachód o 16:13. Dzień potrwa 8 godzin i 39 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 33 minuty.

Zachód Księżyca nastąpi o 7:42, a ponownie pojawi się na niebie o 15:22. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita będzie widoczny w 100 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce następnego dnia. Dodatkowo informujemy, że Księżyc był trzy dni temu w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy