Reklama

Reklama

Pogoda dla Białegostoku na 30 listopada 2021

We wtorek 30 listopada, w Białymstoku przewidywane jest zachmurzenie całkowite.

Będzie to bardzo chłodny dzień. Temperatura wyniesie 0 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -8 do 0 stopni. Przez całą dobę prognozowane są przymrozki.

Słońca raczej nie zobaczymy, będzie pochmurno (zachmurzenie: 93%).

W nocy spodziewane są ciągłe niewielkie opady śniegu, a wieczorem wystąpi przelotny słaby ?opad?.

Przez większość dnia występował będzie zmienny łagodny wiatr o prędkości 16 km/h. Rano, przed południem i po południu prognozuje się jego znaczące wzmocnienie do prędkości 18 km/h, a w porywach do 31 km/h. Łagodny wiatr ustąpi około godziny osiemnastej.

Reklama

Promieniowanie ultrafioletowe we wtorek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W Białymstoku była bardzo dobra jakość powietrza. We wtorek nie spodziewamy się zmian: zanieczyszczenie powietrza będzie utrzymywało się na bardzo niskim poziomie.

Słońce wstanie o 7:17, a zajdzie o 15:14. Dzień potrwa 7 godzin i 57 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 25 minut.

Księżyc pojawi się na niebie o 1:29, a zajdzie o 13:38. Znajdował się on w trzeciej kwadrze trzy dni temu, jego widoczność we wtorek wyniesie 20%.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy