Reklama

Reklama

Pogoda dla Białegostoku na 29 stycznia 2022

W sobotę 29 stycznia, w Białymstoku będzie padał niewielki śnieg.

Będzie to kolejny bardzo chłodny dzień. Temperatura będzie oscylować wokół 0 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -10 do -3 stopni.

Tego dnia będzie pochmurno. Nie nacieszymy się słońcem.

Po południu spodziewane są ciągłe słabe opady śniegu, a późnym wieczorem pojawi się przelotny niewielki deszcz.

Przez większość dnia występował będzie zmienny łagodny wiatr o prędkości 16 km/h. Rano, przed południem i po południu prognozuje się jego znaczące osłabienie do prędkości 16 km/h, a w porywach do 35 km/h.

Reklama

Spodziewany jest niski poziom promieniowania UV, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali - promieniowanie będzie niegroźne dla zdrowia.

W piątek, w Białymstoku powietrze było bardzo czyste. Przewidujemy, że także następnego dnia jakość powietrza będzie bardzo dobra (poziom zanieczyszczenia: bardzo niski).

Wschód słońca będzie o 7:16, a zachód o 16:05. Dzień potrwa 8 godzin i 49 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 16 minut.

Księżyc pojawi się na niebie o 5:22, a zajdzie o 12:13. Znajdzie się on w nowiu za trzy dni, jego widoczność w sobotę wyniesie 11%. Nasz naturalny satelita zbliża się do Ziemi, w perygeum będzie w niedzielę.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy