Reklama

Reklama

Pogoda dla Białegostoku na 26 stycznia 2022

W środę 26 stycznia, w Białymstoku będą występowały lekkie opady śniegu.

Będzie bardzo chłodny dzień. Temperatura będzie się zmieniać od 0 do 1 stopnia Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -4 do 1 stopnia.

Nie mamy szans na ujrzenie pogodnego nieba - przewidywane jest całkowite zachmurzenie.

Po południu i wieczorem spodziewane są opady śniegu. Szczególne nasilenie opadów pojawi się między między godziną siedemnastą a osiemnastą.

Rano, przed południem i po południu będzie słaby wiatr zmienny o prędkości 9 km/h, w porywach osiągający nawet 27 km/h. Przez pozostałą część dnia powieje łagodny wiatr z zachodu o sile około 14 km/h.

Reklama

Promieniowanie ultrafioletowe w środę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

Słońce wstanie o 7:20, a zajdzie o 15:59. Dzień potrwa 8 godzin i 38 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 6 minut.

Wschód Księżyca nastąpi o 1:02, a zachód o 10:33. Jego widoczność jeden dzień po trzeciej kwadrze wyniesie 40%.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy