Reklama

Reklama

Pogoda dla Białegostoku na 25 stycznia 2022

We wtorek 25 stycznia, w Białymstoku spodziewane jest zachmurzenie całkowite z przelotnymi opadami.

Będzie to bardzo chłodny dzień. Temperatura osiągnie 2 stopnie Celsjusza, a odczuwalna wyniesie -1 stopień. Natomiast w nocy temperatura spadnie do -1 stopnia.

Niebo będzie w większości zasłonięte chmurami. Będziemy mieli niewielkie szanse na ujrzenie słońca.

Przewidywany jest łagodny wiatr wiejący z prędkością 13 km/h. Rano, przed południem i po południu powieje z zachodu, a później z kierunku północnego.

Promieniowanie ultrafioletowe we wtorek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W poniedziałek, w Białymstoku powietrze było średnio zanieczyszczone. Przewidujemy, że także następnego dnia jakość powietrza będzie umiarkowana (poziom zanieczyszczenia: umiarkowany).

Reklama

Wschód słońca nastąpi o 7:22, a zachód o 15:57. Dzień potrwa 8 godzin i 35 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 3 minuty.

We wtorek Księżyc zajdzie o 10:17. Księżyc znajdzie się w trzeciej kwadrze.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy