Reklama

Reklama

Pogoda dla Białegostoku na 21 stycznia 2022

W piątek 21 stycznia, w Białymstoku będą występowały niewielkie opady śniegu.

Będzie to kolejny bardzo chłodny dzień. Temperatura będzie się wahać od -3 do 0 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -13 do -9 stopni. Nie zapomnijcie o odpowiednim ubraniu - ciepłych kurtkach oraz szalikach i czapkach.

Niebo będzie w większości zasłonięte chmurami. Będziemy mieli niewielkie szanse na ujrzenie słońca.

Opady będą niewielkie, wyniosą 1.6 mm i wystąpią one w nocy i przez większość dnia.

Powieje umiarkowany wiatr z północnego zachodu z prędkością 27 km/h. Najsilniejsze porywy mogą dochodzić nawet do 66 km/h, szczególnie między godziną dziesiątą a jedenastą.

Reklama

Promieniowanie UV w piątek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W czwartek zanotowaliśmy w Białymstoku niski poziom zanieczyszczenia powietrza. Następnego dnia jakość powietrza się jeszcze poprawi i będziemy mogli cieszyć się bardzo czystym powietrzem.

Wschód słońca nastąpi o 7:27, a zachód o 15:50. Dzień potrwa 8 godzin i 23 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 50 minut.

Księżyc zajdzie o 9:25, a ponownie pojawi się na niebie o 19:40. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita będzie widoczny w 89 procentach i był w pełni trzy dni temu.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy