Reklama

Reklama

Pogoda dla Białegostoku na 17 stycznia 2022

W poniedziałek 17 stycznia, w Białymstoku będzie padał deszcz i śnieg.

Będzie kolejny bardzo chłodny dzień. Słupek rtęci podskoczy do 2 ºC, a odczucie temperatury będzie na poziomie tylko -7 stopni. Temperatura minimalna wyniesie -2 stopnie. Nie zapomnijcie o odpowiednim ubraniu - ciepłych kurtkach oraz szalikach i czapkach.

Rano i przed południem niebo będzie w większości zasłonięte chmurami, ale wieczorem pojawi się bezchmurne niebo.

Przez całą dobę wystąpią opady deszczu ze śniegiem. Szczególne nasilenie opadów wystąpi między między godziną ósmą a dziewiątą.

Prognozowany jest silny wiatr zmienny, który będzie wiał z prędkością 38 km/h.

Reklama

Spodziewany jest niski stopień promieniowania UV, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.

W niedzielę zanotowaliśmy w Białymstoku niski poziom zanieczyszczenia powietrza. Prognozujemy, że w poniedziałek jeszcze ono spadnie do stanu bardzo niskiego.

Słońce wzejdzie o 7:31, a zajdzie o 15:43. Dzień potrwa 8 godzin i 11 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 39 minut.

Księżyc zajdzie o 7:46, a ponownie pojawi się na niebie o 14:43. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz satelita będzie widoczny w 100 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce następnego dnia. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc był trzy dni temu w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy