Reklama

Reklama

Pogoda dla Białegostoku na 14 maja 2022

W sobotę 14 maja, w Białymstoku będzie częściowo słonecznie z przelotnymi opadami.

Będzie to ciepły dzień. O siódmej termometry wskażą 9 stopni Celsjusza. Najwyższa temperatura 16 stopni przewidywana jest około godziny siedemnastej. Temperatura zacznie spadać wieczorem i o 22:00 będzie wynosiła jeszcze 11 ºC.

Prognozuje się wilgotność na poziomie 70%, będzie umiarkowanie wilgotno.

Słoneczne niebo powinno być dla nas widoczne, pomimo prognozowanego umiarkowanego zachmurzenia.

Przed południem wystąpi przelotny słaby deszcz, a po południu przewiduje się przelotny niewielki deszcz.

Powieje umiarkowany wiatr z kierunku zachodniego z prędkością 20 km/h. Najsilniejsze porywy spodziewane są między godziną trzynastą a dziewiętnastą i mogą dochodzić aż do 51 km/h.

Reklama

Indeks promieniowania UV osiągnie 3 w 10-stopniowej skali.

Słońce wstanie o 4:30, a zajdzie o 20:18. Dzień potrwa 15 godzin i 47 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o godzinę i 9 minut.

Księżyc zajdzie o 3:55, a ponownie pojawi się na niebie o 18:05. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita będzie widoczny w 96 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za dwa dni. Jednocześnie Księżyc będzie za trzy dni w perygeum, czyli najbliżej Ziemi.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama