Reklama

Reklama

Zabójstwo noworodka na Podlasiu. Zatrzymano dwie osoby

W związku ze śledztwem w sprawie zabójstwa noworodka znalezionego dwa tygodnie temu na wysypisku śmieci w Czerwonym Borze zatrzymano dwie osoby – poinformował w sobotę rzecznik podlaskiej policji Tomasz Krupa. Policja ani prokuratura nie podają, jaki status mają zatrzymani.

Krupa poinformował, że dwie osoby zatrzymano w Zambrowie (Podlaskie) w piątek po południu. "Zatrzymano dwie osoby w związku z czynnościami, jakie wykonują policjanci w prowadzonym przez prokuratora śledztwem związanym ze znalezieniem zwłok noworodka na wysypisku śmieci w Czerwonym Borze" - dodał.

Poinformował też, że to jedyne informacje, które może przekazać. "Nawet nie używam stwierdzenia, że to są osoby podejrzane, podejrzewane. Zostały zatrzymane w związku z tą sprawą" - powiedział Krupa i dodał, że czynności z nimi są prowadzone.

Reklama

Pytany o to, czy zatrzymanym osobom zostały postawione zarzuty i jakie, powiedział, że nie może przekazać informacji. Żadnych informacji w tej sprawie również nie udziela Prokuratura Okręgowa w Łomży, która od ponad tygodnia prowadzi śledztwo dotyczące zabójstwa noworodka.

Taką kwalifikację prawną przyjęto po badaniach przeprowadzonych w Zakładzie Medycyny Sądowej w Białymstoku, bo biegli wskazali, że przyczyną śmierci był uraz wielomiejscowy.

Zwłoki noworodka - chłopca - znalazł 8 maja pracownik Zakładu Przetwarzania i Unieszkodliwiania Odpadów w Czerwonym Borze. Chłopca pochowano na cmentarzu komunalnym w Zambrowie.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje