Reklama

Reklama

Zablokowana droga Białystok-Augustów

Do ok. godz.18 w niedzielę potrwają utrudnienia na drodze krajowej nr 8 Białystok-Augustów, gdzie przed południem doszło do zderzenia TIR-a i czterech samochodów osobowych - szacuje policja. Droga jest zablokowana. Dwie ranne osoby trafiły do szpitala.

Wypadek miał miejsce między miejscowościami Domuraty i Horodnianka. Jak poinformował Kamil Sorko z zespołu prasowego podlaskiej policji, litewski kierowca TIR-a z nieustalonych przyczyn najechał na tył osobowego audi, a to doprowadziło do zderzenia kolejnych trzech samochodów osobowych. Dwie ranne osoby, w tym kierowca ciężarówki, trafiły do szpitala. Po zderzeniu TIR przewrócił się i tarasuje przejazd. Wysypały się z niego przewożone meble.

Reklama

Policja ocenia, że utrudnienia w tym miejscu potrwają jeszcze ok. trzech godzin. Miejsce wypadku trzeba bowiem uprzątnąć i podnieść TIR-a. Kierowcom ciężarówek, jadącym od granicy z Litwą, policja radzi kierować się z Augustowa w kierunku Grajewa i Łomży. Zdążającym od strony Warszawy w kierunku Białegostoku i dalej na Litwę, skręt w Białymstoku na Mońki i Grajewo i stamtąd w kierunku Augustowa.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy