Reklama

Reklama

Wnuczek wyrzucił babcię przez okno. Zdarzenie zarejestrowała kamera

25-latek miał wyrzucić własną babcię przez okno z drugiego piętra. 78-letnia mieszkanka Suwałk nie przeżyła upadku. Śledczy badają sprawę. Mężczyzna został aresztowany.

Reklama

Do zdarzenia doszło 8 kwietnia około godz. 13:00. 78-latkę obok bloku znaleźli przypadkowi przechodnie. Mimo natychmiastowego wezwania pomocy, kobiety nie udało się uratować. 

Reklama

Wezwana na miejsce policja początkowo podejrzewała, że mogło dojść do tragicznego wypadku. Funkcjonariusze szybko jednak ustalili, że mogło dojść do przestępstwa. - Postępowanie w sprawie wszczęła Prokuratura Rejonowa w Suwałkach. 25-letni wnuk odwiedził pokrzywdzoną i wyrzucił ją przez balkon z drugiego piętra. W wyniku odniesionych obrażeń kobieta zmarła - poinformował prokurator Wojciech Piktel, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Suwałkach.

Tragiczny moment zarejestrowały kamery monitoringu

W trakcie postępowania śledczy zabezpieczyli materiał z monitoringu umieszczonego na budynku przedszkola znajdującego się na osiedlu, gdzie doszło do tragedii. 

Telewizja Polsat News dotarła do nagrania, na którym widać, jak mężczyzna trzymając na rękach kobietę, podchodzi do barierki balkonu i zrzuca ją. Z nagrania wynika, że sytuacja miała miejsce około godziny 12:20, około 40 minut przed odnalezieniem ciała kobiety.

Więcej na polsatnews.pl
Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje