Reklama

Reklama

Tragiczny poranek w Łomży. Zwłoki nagiej kobiety w centrum miasta

Rankiem mieszkańców Łomży przywitał tragiczny widok. Na chodniku w centrum miasta znaleziono zwłoki nagiej kobiety. Najprawdopodobniej zginęła po upadku z czwartego piętra.

Ciało kobiety zauważano w Łomży około godziny 5:30 w środę. To właśnie wtedy policjanci otrzymali zgłoszenie, że przy placu Kościuszki znaleziono nagie zwłoki.

Jak powiedział w rozmowie z "Super Expressem" jeden ze świadków, z daleka wyglądało to tak, jakby na ulicy znajdował się manekin.

Ciało leżało pod blokiem. Okno na czwartym piętrze, z którego wypadła kobieta, było szeroko otwarte - podaje "SE". Policja pod nadzorem prokuratury bada sprawę. Z pierwszych nieoficjalnych doniesień wynika, że to mogło być samobójstwo. 43-latka, której ciało znaleziono na chodniku, miała cierpieć na problemy psychiczne.

Reklama

Telefon wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego

Osoby w stanie kryzysu psychicznego mogą znaleźć bezpłatną pomoc pod tzw. telefonami zaufania.

Numer: 800 70 2222 - to linia wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego. W Centrum Wsparcia dyżurują psychologowie gotowi do wysłuchania. Dzwonić mogą wszystkie osoby, które potrzebują pomocy, rozmowy, porady, wsparcia psychologicznego lub rozmowy z psychiatrą.

Ponad to pod numerem Centrum Wsparcia można umówić się na rozmowę z prawnikiem lub pracownikiem socjalnym, jeśli istnieje taka potrzeba.

Linia działa całodobowo, siedem dni w tygodniu. Jest bezpłatna dla osób dzwoniących.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy