Reklama

Reklama

Sejny: 21-latka zmarła po zatrzymaniu przez policję. Wszczęto śledztwo

Prokuratura Rejonowa w Sejnach (woj. podlaskie) wszczęła śledztwo i wyjaśnia przyczyny śmierci 21-latki, która została zatrzymana w weekend przez policję w Sejnach. Kobieta zmarła w szpitalu.

Reklama

Jak informuje sejneńska prokuratura, w nocy z soboty na niedzielę policjanci zatrzymali w Sejnach 21-latkę, która prowadziła samochód. Funkcjonariusze podejrzewali, że była pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało jednak, że w jej organizmie znajdowały się narkotyki. Kobieta została zatrzymana i przewieziona na komendę.

Reklama

- Podczas czynności na komendzie kobieta zaczęła się krztusić i upadła na podłogę, dlatego funkcjonariusze wezwali pogotowie - powiedział prokurator rejonowy w Sejnach Rafał Haraburda.

Prokurator dodał, że w szpitalu w Sejnach, podczas badania przełyku, kobieta straciła przytomność i zmarła. Lekarze wydobyli z przełyku kilka torebek foliowych z zawartością. Haraburda poinformował, że mogły to być narkotyki, ale obecnie nie ma takiej pewności.

W środę odbędzie się sekcja zwłok kobiety.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne