Reklama

Reklama

Radzyń Podlaski: Nie żyje policjant. Prokuratura bada, czy popełnił samobójstwo

Nie żyje 38-letni policjant z Radzynia Podlaskiego. Funkcjonariusz służył w Wydziale Ruchu Drogowego. Okoliczności jego śmierci bada prokuratura.

Do tragedii doszło w niedzielę, 19 grudnia. W Radzyniu Podlaskim zmarł 38-letni policjant. O sprawie informuje radzyn.24wspolnota.pl. 

- Postępowanie toczy się w kierunku namowy do samobójstwa, ale na tym etapie nie ujawniamy szczegółów. Mogę jedynie powiedzieć, że do zdarzenia doszło po zakończeniu służby, a szczegółowe okoliczności śmierci wyjaśni sekcja zwłok, która zostanie przeprowadzona w środę Zakładzie Medycyny Sądowej w Lublinie - powiedział portalowi Janusz Syczyński, szef radzyńskiej prokuratury. 

Agnieszka Kępka, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie, informuje natomiast, że policjant prawdopodobnie zginął od postrzału. Wiadomo też, że do zdarzenia doszło na terenie komendy.

Czytaj także: ŚMIERĆ POLICJANTA W WYPADKU. BIEGLI USTALILI SPRAWCĘ

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje