Reklama

Reklama

Pożar drewnianego domu. Nie żyje mężczyzna

Jedna osoba zginęła w pożarze, który wybuchł w nocy w miejscowości Bryki w województwie podlaskim. Ogień rozprzestrzenił się w drewnianym domu jednorodzinnym.

W środku znajdowało się dwóch mężczyzn, 90-letni ojciec i syn, który o własnych siłach wyszedł z budynku. Starszego z nich nie udało się uratować. - Utrudnieniem w akcji gaśniczej było to, że wchodząc do środka były tam już płomienie i bardzo duże zadymienie. Akcja była prowadzona bardzo szybko - relacjonował st. bryg. Tomasz Sińczuk z PSP w Wysokim Mazowieckim.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy