Reklama

Reklama

Podlaskie. Zwłoki mężczyzny w Puszczy Białowieskiej. To 26-letni obywatel Jemenu

Przy zwłokach mężczyzny znalezionych na terenie Puszczy Białowieskiej odnaleziono dokumenty tożsamości 26-letniego obywatela Jemenu - podał w poniedziałek wieczorem rzecznik podlaskiej policji Tomasz Krupa.

Policja o odnalezieniu zwłok mężczyzny w trudno dostępnym i podmokłym terenie w okolicach miejscowości Topiło w gminie Hajnówka poinformowała w poniedziałek po południu. Wtedy nie podawała żadnych szczegółów.

Wieczorem rzecznik podlaskiej policji poinformował, że podczas oględzin policjanci znaleźli przy zwłokach dokumenty 26-letniego obywatela Jemenu.

Krupa poinformował też, że policjantom w dotarciu do miejsce pomogli leśnicy i strażacy z uwagi na podmokły i bagnisty teren.

Doniesienia w mediach społecznościowych

Informacja o śmierci mężczyzny pojawiła się w poniedziałek w ciągu dnia w mediach społecznościowych. Lokalne media powoływały się w swoich informacjach na towarzyszy tego mężczyzny, którzy mieli przekazać, iż zmarłym może być młody Jemeńczyk.

Reklama

Największe śledztwo dotyczące śmierci cudzoziemców, których zwłoki znaleziono w różnych miejscach, w pasie przygranicznym z Białorusią, prowadzi od końca września Prokuratura Okręgowa w Suwałkach. Obecnie w tym postępowaniu bada ona okoliczności śmierci ośmiu osób.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy