Reklama

Reklama

Podlaskie: Zwłoki dziecka w ogrodzie. Matka usłyszała zarzut zabójstwa

Zarzut zabójstwa swojego nowo narodzonego dziecka usłyszała kobieta z gminy Zbójna (woj. podlaskie) - poinformowała w środę prowadząca śledztwo w tej sprawie Prokuratura Okręgowa w Łomży. Czynności procesowe, ze względu na stan zdrowia kobiety, odbyły się w miejscowym szpitalu.

Reklama

Jak informuje prokuratura w komunikacie, z ustaleń śledztwa wynika, iż kobieta "dokonała zabójstwa swego nowo narodzonego dziecka poprzez spowodowanie urazu czaszkowo-mózgowego okolicy potylicznej z krwawieniem podtwardówkowym i stłuczeniem mózgu, a następnie ukryła dziecko, pozostawiając je bez należytej opieki, w następstwie czego doszło do jego zgonu".

Reklama

Kobieta usłyszała zarzut zabójstwa, za co grozi od ośmiu lat pozbawienia wolności do dożywocia.

Zwłoki dziecka w ogrodzie

Do zbrodni miało dojść na początku lipca. Zwłoki noworodka odkryto w ogrodzie przy posesji w jednej z miejscowości w gminie Zbójna. Jak wynika z informacji przekazywanych wcześniej przez lokalne media, rodzina kobiety miała nie wiedzieć o jej ciąży. Podawano też, że to lekarz, do którego zgłosiła się kobieta, zawiadomił, iż ma pacjentkę po porodzie, ale bez dziecka.

Kobieta obecnie jest w szpitalu. Tam też zostały przeprowadzone czynności prokuratorskie. 

Prokuratura nie informuje, czy kobieta przyznała się do zarzucanych jej czynów.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje