Reklama

Reklama

Podlaskie: Tragiczny wypadek na DK19. Nie żyją dwie osoby

Dwie osoby zginęły w wypadku na drodze krajowej numer 19 w miejscowości Andryjanki (woj. podlaskie). Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca samochodu osobowego wyprzedzał ciężarówkę, wtedy doszło do czołowego zderzenia z busem. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana - utrudnienia mają potrwać do południa.

Do wypadku doszło po godz. 8 rano w sobotę. Ofiary - kierowca i jego pasażerka - podróżowały autem osobowym. Według danych strażaków, to osoby w wieku ok. 70 lat. Kierowca busa ma ok. 40 lat, nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Na miejscu policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Elżbieta Zaborowska z zespołu prasowego podlaskiej policji poinformowała, że wstępne ustalenia wskazują, iż kierowca samochodu osobowego, podczas wyprzedzania ciężarówki, zderzył się z jadącym z naprzeciwka busem.

Reklama

Utrudnienia na drodze. Policja wyznaczyła objazdy

Do wypadku doszło na odcinku dk 19 między Boćkami a Dziadkowicami. Wyznaczone zostały objazdy: w Bielsku Podlaskim oraz w Siemiatyczach samochody osobowe i ciężarowe kierowane są na drogę krajową 66 w kierunku Kleszczel, a następnie na drogę wojewódzką nr 693.

Według informacji służb drogowych, utrudnienia potrwają do południa.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy