Reklama

Reklama

Podlaskie: Policja zatrzymała oszusta randkowego

Funkcjonariusze policji z Sejn (Podlaskie) zatrzymali mężczyznę, który oszukał mieszkankę powiatu sejneńskiego. 43-latek poznał swoją ofiarę na portalu randkowym, zamieszkał z nią, po czym ją okradł i wyjechał.

Jak poinformowała policja, na początku listopada mieszkanka powiatu sejneńskiego poznała na portalu randkowym 43-letniego mężczyznę. Mieszkaniec powiatu gorlickiego zdobył zaufanie 49-latki i już po pierwszym spotkaniu zamieszkał z nią.

- Już po tygodniu znajomości, kiedy kobieta była w pracy, mężczyzna zabrał z jej mieszkania kosztowności. Łupem złodzieja padła biżuteria, telefon i router o łącznej wartości blisko 6000 złotych - poinformowała sejneńska policja.

Kiedy kobieta wróciła z pracy do domu, nie zastała swojego partnera. Urwał się także z nim kontakt. Policjanci ustalili jednak miejsce jego pobytu. Oszust przebywał w Augustowie.

Reklama

Mieszkaniec powiatu gorlickiego usłyszał zarzut kradzieży. Decyzją sądu trafił na trzy miesiące do aresztu. Grozi mu do pięciu lat więzienia.

Śledczy poinformowali, że sprawa ma charakter rozwojowy i nie wykluczają, że ofiarami "Tulipana" mogły paść również inne kobiety.


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy