Reklama

Reklama

​Podlaskie: Policja szuka 14-latki

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim poszukują 14-letniej dziewczyny z Bielska Podlaskiego, która w piątek (6 listopada) po południu wyszła z domu i do wieczora nie nawiązała kontaktu z rodziną. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu dziewczyny, proszone są o kontakt z policją.

14-letnia Roksana - jak informuje policja - ma ok. 170 cm wzrostu, włosy blond do ramion i szczupłą budowę ciała. "Zaginiona ubrana była w czarną kurtkę, czarne obcisłe spodnie i brązowe buty typu trapery" - podała policja.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu dziewczyny, proszone są o kontakt pod numerem tel. 47 71 25 212 lub nr tel. 112.

Ta sama 14-latka dwa miesiące temu - jak wynikało z ustaleń policji - zamiast do szkoły, poszła na dworzec kolejowy i pojechała pociągiem do Bolesławca, gdzie na stacji spotkała się z jakimś mężczyzną. Dziewczyna została odnaleziona w pustostanie. 

Reklama

Policja zatrzymała 37-letniego mężczyznę. Trafił on do aresztu. Prokuratura postawił mu zarzut działań, których celem miało być seksualne wykorzystanie 14-latki oraz narażenie jej zdrowia, a nawet życia na niebezpieczeństwo.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama