Reklama

Reklama

Podlaskie: Miał zabić żonę i upozorować jej samobójstwo. Znaleziono ciało 49-latka

W sobotę (10 października) wieczorem policjanci odnaleźli zwłoki 49-letniego Janusza F. Funkcjonariusze podejrzewają, że 30 września mężczyzna zabił swoją żonę - powiedział w rozmowie z polsatnews.pl st. asp. Marcin Gawryluk z podlaskiej policji.

Jak poinformował st. asp. Marcin Gawryluk, zakończyły się poszukiwania Janusza F. Ciało mężczyzny odnaleziono w sobotę wieczorem - informuje polsatnews.pl.

Do zabójstwa jego żony - 36-letniej Beaty - miało dojść 30 września w miejscowości Brzozowo (woj. podlaskie). Powieszone ciało kobiety znalazł - po powrocie ze szkoły - 16-letni syn pary. Od razu zawiadomił policję.

Reklama

Ustalenia śledczych, a także wyniki sekcji zwłok wskazują, że nie było to samobójstwo. Miało to tylko zmylić prowadzących dochodzenie. Podejrzanym o zabicie kobiety jest jej mąż, 49-letni Janusz F.

Mieli kłopoty

- Małżeństwo od dłuższego czasu miało kłopoty. W maju pani Beata wyprowadziła się z domu. Wróciła niecałe dwa tygodnie temu, by uporządkować sprawy rozwodowe - przekazała reporterka Polsat News Paulina Waszelewska na początku października.

Policja prowadziła poszukiwania Janusza F. Ostatni raz był widziany w miejscowości Jeże w woj. warmińsko-mazurskim. To tam mundurowi odnaleźli samochód i telefon, które porzucił. 

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje