Reklama

Olbrzymi pożar w Białymstoku. Płonie hala sportowa

Płonie hala sportowa w Białymstoku. Jak informują lokalne media, chodzi o Badders Badminton Club. Z ogniem walczy nawet kilkanaście jednostek straży pożarnej. Do sieci trafiły zdjęcia i nagrania z miejsca objętego pożogą.

Potężny pożar hali sportowej w Białymstoku. Jak informuje "Kurier Poranny", pożogą objęty jest budynek do gry w badmingtona - chodzi o Badders Badminton Club.

Białystok. Płonie hala sportowa

Pierwsza informacja o pożarze hali przy ul. Władysława Jagiełły w Białymstoku trafiła do stanowiska kierowania służb około godziny 11:48.

Na miejsce wysłano jedenaście zastępów straży pożarnej z całego regionu. Z ogniem walczy 40 strażaków. - Na ten moment nie mamy informacji o osobach poszkodowanych - przekazała w rozmowie z gazetą Elżbieta Zaborowska z zespołu prasowego podlaskiej policji.

Reklama

Według informacji straży pożarnej źródło ognia zostało zlokalizowane. - Działania trwają - poinformowała oficer Komendy Miejskiej PSP w Białymstoku Agnieszka Walentynowicz-Niedbałko. 

Pożar hali w Białymstoku. Ogień objął też dom

Jak dodała, pożar wybuchł na styku hali sportowej i znajdującego się obok domu, następnie objął zarówno halę, jak i dom.

Na zdjęciach w mediach społecznościowych widać objętą ogniem część hali, a także budynku mieszkalnego, a na filmiku unoszące się kłęby dymu. Te widoczne są też kilka kilometrów od miejsca pożaru.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Białystok | pożar | hala sportowa

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy