Reklama

Reklama

Nie żyje Ukrainiec wyłowiony z zalewu w Czarnej Białostockiej

39-letni Ukrainiec, którego z zalewu Czepielówka w Czarnej Białostockiej wyłowili strażacy, nie przeżył reanimacji - poinformowała podlaska policja. Szczegóły tragedii policja wyjaśnia pod nadzorem prokuratury.

Informacja ws. topiącego się mężczyzny wpłynęła do służb około 13. w niedzielę - podały straż pożarna i policja.

Straż poinformowała, że wysłano tam od razu strażaków z Państwowej Straży Pożarnej z Białegostoku i z OSP w Czarnej Białostockiej. Mężczyznę wyjęto z wody, przekazano pogotowiu ratunkowemu, które podjęło reanimację - stwierdzono jego zgon.

W niedzielę przerwano natomiast poszukiwania 55-letniego białostoczanina, który w sobotę na Jeziorze Rajgrodzkim wypadł z łodzi w trakcie skręcania - podała podlaska policja. Akcja z udziałem strażaków, nurków, policjantów - wykorzystano także sonar i dron - miała miejsce w sobotę i niedzielę, jednak ze względu na to, że nie udało się odnaleźć mężczyzny, została zakończona.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy