Reklama

Reklama

Nie żyje 16-letni motocyklista. Czołowo zderzył się z ciężarówką na S8

16-letni motocyklista jechał pod prąd na trasie S8 w kierunku Białegostoku. Na wysokości wsi Jeżewo Stare nastolatek czołowo zderzył się z ciężarówką. Zginął na miejscu.

Informację o śmiertelnym wypadku, do którego doszło w sobotę rano poinformowała Straż Pożarna w Jeżewie Starym.

"O godzinie 09:13 zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego na 617km drogi S8 w kierunku Białegostoku, na wysokości Jeżewa Starego. Motocyklista zderzył się z samochodem ciężarowym. Niestety kierujący motocyklem nie przeżył" - podano w komunikacie w mediach społecznościowych.

16-latek miał zawracać na drodze ekspresowej

Radio Białystok podało, że  według wstępnych informacji 16-letni motocyklista zawrócił na drodze ekspresowej. Do zderzenia z ciężarówką doszło, gdy nastolatek jechał "pod prąd".

Reklama

W chwili wypadku kierowca samochodu ciężarowego był trzeźwy. Dokładne okoliczności zderzenia zbada policja pod nadzorem prokuratury.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy