Reklama

Reklama

Kolno. 35-latek podpalił się przed komisariatem policji

35-latek oblał się łatwopalną substancją i podpalił przed komendą policji w Kolnie (woj. podlaskie). Pomocy udzielili mu jeden z funkcjonariuszy i mężczyzna, który przypadkiem przejeżdżał w pobliżu. 35-latek przeżył, trafił do szpitala.

Mężczyzna podpalił się nieopodal budynku komisariatu w Kolnie około godz. 17:00 w poniedziałek. Podlascy policjanci przekazali, że oblał się wcześniej "łatwopalną substancją". Ogień ugasili jeden z funkcjonariuszy oraz kierowca, który akurat przejeżdżał obok komendy.

Mundurowi na razie nie wiedzą, dlaczego mężczyzna zdecydował się na taki krok. Poinformowali, że obecnie jest w szpitalu. "Nie posiadał żadnych transparentów. Wyjaśniamy okoliczności tego zdarzenia" - dodano w krótkim komunikacie.

Radio Białystok poinformowało, że 35-latek jest mieszkańcem Kolna. Na razie nie wiadomo, jaki dokładnie jest jego stan zdrowia.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy