Reklama

Deniski. Zderzenie busa i dwóch osobówek. Jedna osoba nie żyje, siedem rannych

Jedna osoba zmarła, a siedem zostało rannych w wyniku wypadku, do którego doszło w czwartek w miejscowości Deniski (woj. podlaskie). Zderzyły się tam bus oraz dwa samochody osobowe. W akcji ratunkowej brał udział śmigłowiec LPR.

Do zdarzenia doszło ok godz. 18 w miejscowości Deniski (pow. bielski). Na drodze krajowej nr 19 zderzyły się bus oraz dwa samochody osobowe. 

Wstępne ustalenia policji wskazują, że do zderzenia doszło podczas manewru wyprzedzania, jaki wykonywał kierowca audi, który zderzył się z busem, jadącym z przeciwnego kierunku. W busa uderzyła kolejna osobówka, która jechała za nim.

Wypadek w Deniskach. Jedna osoba nie żyje

W pojazdach podróżowało łącznie osiem osób. Jedna zginęła na miejscu, mimo podjętej reanimacji, nie udało się jej uratować. Ofiara to 67-letni mężczyzna, który podróżował busem.

Reklama

Pozostałe osoby ze złamaniami oraz urazami kończyn i głowy zostały zabrane do szpitala. Na miejscu zadysponowano cztery karetki oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Na miejscu nadal pracują służby. Droga jest zablokowana. Obowiązują objazdy przez miejscowość Narew drogami wojewódzkimi nr 684 i 685 - informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: wypadek | policja | ranni

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy