Reklama

Białystok: Próba porwania dziewięciolatka? Wpłynęło zawiadomienie

W Białymstoku miało dojść do próby porwania dziewięciolatka. Gdy chłopiec wracał do domu z odwołanego treningu, obcy mężczyzna złapał go za rękę i próbował wciągnąć do samochodu. Białostocka policja potwierdza w rozmowie z Interią, że złożone zostało zawiadomienie w tej sprawie.

Jak informuje "Kurier Poranny", do próby porwania miało dojść w poniedziałek na osiedlu Leśna Dolina w Białymstoku, ale udaremnił ją przechodzień. 

Matka chłopca złożyła zawiadomienie w tej sprawie na policję, a także podjęła próbę poszukiwania mężczyzny, który pomógł chłopcu. 

"Szukam człowieka który dzisiaj o godzinie 18.10-18.15 był świadkiem i uratował mojego dziewięcioletniego syna przed porwaniem. Gdyby ktoś miał jakiekolwiek informacje na ten temat, bardzo proszę o kontakt z trzecim komisariatem policji" - czytamy w poście zamieszczonym przez matkę na Facebooku. 

Reklama

Policja dla dobra sprawy nie chce na razie zdradzać szczegółów. Trwa zbieranie materiału dowodowego, m.in. zabezpieczanie ewentualnych nagrań z monitoringu i przesłuchiwanie świadków, przeprowadzone zostały także oględziny miejsca zdarzenia.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy