Reklama

Reklama

Białystok: Dwaj wolontariusze WOŚP naruszyli plomby w skarbonce

Policja zatrzymała dwóch wolontariuszy z Białegostoku, którzy naruszyli plomby w skarbonce Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Funkcjonariuszy wezwał w niedzielę wieczorem białostocki sztab WOŚP.

Zatrzymani mają 33 i 35 lat. Za co dokładnie mogą odpowiadać będzie wiadomo, gdy policja zakończy prowadzenie czynności w tej sprawie - poinformował w poniedziałek rzecznik podlaskiej policji Tomasz Krupa. 

Dodał, że sztab WOŚP wezwał policję, bo zauważył, że zabezpieczenia na skarbonce są naruszone. - Mężczyźni mogą odpowiadać za kradzież pieniędzy z puszki, ale nie są jeszcze znane ustalenia policji w tej sprawie - tłumaczy Krupa. 

Wcześniej mężczyznami zajęła się ochrona, przekazano ich policji. Obaj zatrzymani noc z niedzieli na poniedziałek spędzili w policyjnym areszcie.   

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy