Reklama

Reklama

Wielkopolskie: Wyjątkowy mieszkaniec poddębickich lasów

Leśniczy od lat widywał to niezwykłe zwierzę w poddębickich lasach, jednak dopiero teraz udało mu się je uchwycić na zdjęciu.

Na Twitterze Lasów Państwowych umieszczono zdjęcie rzadkiego okazu. Chodzi o leucystyczną sarnę, czyli taką, której szata jest prawie biała.

Leśniczy Adam Malczyk od lat widywał tego niezwykłego mieszkańca poddębickich lasów, jednak dopiero teraz udało mu się sfotografować zwierzę. 

Zaledwie kilka dnia temu Lasy Państwowe informowały o innym niezwykłym zjawisku. Na terenie Nadleśnictwa Łopuchówko (woj. wielkopolskie) pojawił się niecodzienny gość - żubr. Zwierzę zawitało tam po raz pierwszy w historii, a pierwszy raz od setek lat znalazło się w lasach tak blisko Poznania. Czytaj więcej: Żubr w okolicach Poznania. Pierwszy raz od setek lat

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy