Reklama

Reklama

Tragiczny wypadek koło Kolbuszowej. Trzy osoby zginęły

Trzy osoby zginęły, a pięć zostało rannych w wypadku drogowym, do którego doszło w sobotę w Weryni k. Kolbuszowej (podkarpackie). Ofiarami są piłkarze trzecioligowej Wólczanki Wólka Pełkińska.

"Na łuku drogi samochód ciężarowy zderzył się z busem, którym podróżowało osiem osób; trzy zginęły, a pięć rannych zostało odwiezionych do szpitala" - powiedział Jacek Kocan z zespołu prasowego podkarpackiej policji. Jak dodał, kierowcy obu samochodów byli trzeźwi. 

"Aktualnie trwa ustalanie przyczyn wypadku" - dodał.   

Busem podróżowali zawodnicy trzecioligowego zespołu Wólczanka Wólka Pełkińska. O godz. 12 mieli rozegrać mecz Avią Świdnik. Obie drużyny rywalizują w trzeciej lidze lubelsko-podkarpackiej.
 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy