Reklama

Reklama

Tragedia w Przedborzu. Ciągnik przygniótł mężczyznę

Tragiczny wypadek w Przedborzu koło Kolbuszowej. Jak informują lokalne służby, nie żyje mężczyzna, który wpadł do stawu ciągnikiem. Maszyna przygniotła kierowcę. Z wody wyciągnięto go bez funkcji życiowych.

W Przedborzu koło Kolbuszowej (woj. podkarpackie) ciągnik rolniczy przewrócił się, przygniatając kierującego. Pomimo wysiłków lekarzy, życia 56-letniego mężczyzny nie udało się uratować. 

Przedbórz. Ciągnik wpadł do stawu. Nie żyje mężczyzna

Jak poinformowała w niedzielę podkomisarz Dominika Kopeć, do wypadku doszło w sobotę. Wstępnie ustalono, że "mężczyzna, jadąc drogą gruntową, zjechał do zbiornika wodnego".

- Wtedy ciągnik marki Ursus przewrócił się, przygniatając kierującego. Mężczyzny został przewieziony do szpitala. Niestety życia mieszkańca powiatu kolbuszowskiego nie udało się uratować - tłumaczyła Kopeć.

Reklama

Jak dodała, "decyzją prokuratora, zwłoki mężczyzny zabezpieczono do badań sekcyjnych". 

Wypadek w Przedborzu. "Został wyciągnięty bez funkcji życiowych"

Relację z akcji opublikowali też strażacy ochotnicy z OSP Kupno. "Według zgłoszenia, mężczyzna wpadł ciągnikiem do stawu i został przygnieciony. Niezwłocznie wyjechaliśmy do zdarzenia w obsadzie sześciu ratowników. Na miejscu okazało się, że mężczyzna został wyciągnięty z wody bez funkcji życiowych. Razem ze strażakami z JRG Kolbuszowa i ratownikami medycznymi prowadziliśmy resuscytację krążeniowo-oddechową" - napisano w komunikacie.

"Po kilkudziesięciu minutach udało się przywrócić funkcje życiowe. Niestety, mimo wysiłku ratowników, mężczyzna zmarł w szpitalu" - dodano.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama