Reklama

Reklama

Tragedia na Podkarpaciu. W zbiorniku wodnym w Dąbrówkach znaleziono zwłoki nastolatki

Policjanci w nocy z soboty na niedzielę odnaleźli w zbiorniku wodnym w Dąbrówkach koło Łańcuta ciało poszukiwanej 17-latki. Podjęto akcję reanimacyjną, jednak nastolatki nie udało się uratować - powiedział w rozmowie z Interią Bartosz Wilk z zespołu prasowego podkarpackiej policji.

Informacje o zaginięciu nastolatki policja otrzymała po północy z soboty na niedzielę. Zaniepokojona rodzina powiadomiła wówczas policję, że 17-latka nie wróciła do domu.

- Po tym, jak zostaliśmy poinformowani o zaginięciu 17-latki, prowadziliśmy w nocy poszukiwania. Brało w nich udział 10 policjantów oraz przewodnik z psem tropiącym - poinformował Wilk w rozmowie z Interią.

- Poszukiwania zakończyły się tragicznie. Po kilku godzinach w jednym ze zbiorników wodnych w Dąbrówce znaleziono ciało poszukiwanej nastolatki - stwierdził.

Reklama

- Po tym, jak policjanci wydobyli ciało dziewczyny z wody, podjęta została akcja reanimacyjna. Niestety, życia nastolatki nie udało się uratować - powiedział Wilk Interii. 

Na miejsce został wezwany prokurator. Trwa wyjaśnianie okoliczności i przyczyn zdarzenia. 

O sprawie jako pierwsze poinformowało radio RMF FM.Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne