Reklama

Reklama

Tragedia na Podkarpaciu. W zbiorniku wodnym w Dąbrówkach znaleziono zwłoki nastolatki

Policjanci w nocy z soboty na niedzielę odnaleźli w zbiorniku wodnym w Dąbrówkach koło Łańcuta ciało poszukiwanej 17-latki. Podjęto akcję reanimacyjną, jednak nastolatki nie udało się uratować - powiedział w rozmowie z Interią Bartosz Wilk z zespołu prasowego podkarpackiej policji.

Informacje o zaginięciu nastolatki policja otrzymała po północy z soboty na niedzielę. Zaniepokojona rodzina powiadomiła wówczas policję, że 17-latka nie wróciła do domu.

- Po tym, jak zostaliśmy poinformowani o zaginięciu 17-latki, prowadziliśmy w nocy poszukiwania. Brało w nich udział 10 policjantów oraz przewodnik z psem tropiącym - poinformował Wilk w rozmowie z Interią.

- Poszukiwania zakończyły się tragicznie. Po kilku godzinach w jednym ze zbiorników wodnych w Dąbrówce znaleziono ciało poszukiwanej nastolatki - stwierdził.

Reklama

- Po tym, jak policjanci wydobyli ciało dziewczyny z wody, podjęta została akcja reanimacyjna. Niestety, życia nastolatki nie udało się uratować - powiedział Wilk Interii. 

Na miejsce został wezwany prokurator. Trwa wyjaśnianie okoliczności i przyczyn zdarzenia. 

O sprawie jako pierwsze poinformowało radio RMF FM.Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy