Reklama

Reklama

Tajemnicza śmierć 63-latka w Chyrowej. Prokuratura: Możliwy atak krowy

Zwłoki 63-letniego gospodarza odnaleziono w Chyrowej (woj. podkarpackie) na jego własnej posesji. Tuż przy martwym mężczyźnie pasła się krowa, na rogu której znajdowały się ślady krwi. - Charakter obrażeń może wskazywać, że doszło do ataku krowy - powiedział Interii prokurator Sławomir Merkwa.

Zwłoki 63-latka znaleziono na terenie jego gospodarstwa w Chyrowej (powiat krośnieński). W niedzielę zauważyła je przypadkowa osoba przechodząca nieopodal posesji mężczyzny. 

Ciało zabezpieczono, aby lekarze mogli wykonać jego sekcję i wyjaśnić, co spowodowało śmierć. Prokuratura Rejonowa w Krośnie przekazała Interii, że obrażenia są "dość nietypowe" i najpewniej nie zadał ich człowiek.

- Okoliczności zdarzenia oraz rany mogą wskazywać, że do zgonu mężczyzny przyczyniła się krowa. Była przywiązana i pasła się obok miejsca, gdzie odnaleziono ciało - powiedział prokurator Sławomir Merkwa. 

Reklama

Krową zajął się weterynarz

Jak dodał, na atak zwierzęcia może wskazywać także charakter obrażeń 63-latka. - Lekarz stwierdzi mechanizm ich powstawania podczas sekcji - wyjaśnił Interii Sławomir Merkwa. 

Dodatkowo na rogu zwierzęcia odnaleziono ślady krwi. Krowa jest pod opieką weterynarza.

Dowiedz się więcej na temat: krowa | atak krowy
Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL