Reklama

Reklama

Solina: Policja bada okoliczności śmierci 25-latka, który miał skoczyć z zapory

25-letni mężczyzna prawdopodobnie skoczył z zapory w Solinie - informują lokalne media. Okoliczności tragedii wyjaśnia policja.

Lokalne media poinformowały, że służby przed godz. 13 zostały powiadomione o młodym mężczyźnie, który miał skoczyć z zapory wodnej w Solinie

Na miejsce przyjechali strażacy, policjami pogotowie ratunkowe. Lądował również śmigłowiec LPR z Sanoka.

Zmarły to 25-latek z Podkarpacia

Oficer prasowy policji w Lesku asp. sztab. Katarzyna Fechner poinformowała, że policja na miejscu wyjaśnia okoliczności śmierci mężczyzny. Trwa m.in. zabezpieczaniu śladów, ustalanie świadków zdarzenia. Lokalne media podają również, że sprawdzany jest monitoring zamontowany przy zaporze. 

Reklama

Policjantka dodała, że funkcjonariusze ustalili, że chodzi o mężczyznę w wieku 25 lat, mieszkańca woj. podkarpackiego.  

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama