Reklama

Reklama

Rzeszów: Wypadek na budowie. Robotnicy zginęli na miejscu

W piątek rano (3 lipca) na budowie wieżowca przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie zginęło dwóch mężczyzn, którzy pracowali przy rozbiórce rusztowania. Robotnicy spadli z 11. piętra - poinformowała podkarpacka policja.

Do tragedii doszło w piątek około godz. 8 na terenie budowy wieżowca przy ul. Bałtyckiej. 

Jak wstępnie ustalili policjanci, dwaj mężczyźni w wieku 29 i 42 lat pracowali przy rozbiórce rusztowania. Z nieustalonych przyczyn spadli z wysokości 11. piętra. Obaj zginęli na miejscu.

Szczegółowe okoliczności wypadku ustala policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza, pracująca pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie. O wypadku zawiadomiona została Państwowa Inspekcja Pracy. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy