Reklama

Reklama

Przemyśl: Mężczyzna zamknął się z dzieckiem, wielogodzinne negocjacje

W Przemyślu (Podkarpackie) mężczyzna zamknął się po południu z dzieckiem w pokoju mieszkania w kamienicy. Dopiero po wielu godzinach został zatrzymany. - Dziecko jest bezpieczne. Trafiło pod opiekę matki – powiedziała Małgorzata Czechowska, oficer prasowy przemyskiej policji.

Reklama

- Podjęto decyzję o wejściu siłowym. Zostały wyważone drzwi. Policjanci od razu zabezpieczyli dziecko - mówiła Czechowska.

Reklama

37-latek, który przetrzymywał dziecko, trafił do policyjnej izby zatrzymań. Oficer prasowa nie potwierdziła informacji podawanej przez lokalne media, że mężczyzna posiadał nóż.

Wcześniej Małgorzata Czechowska informowała, że policjanci zostali wezwani na interwencję do awantury domowej. Kiedy przyjechali okazało się, że około godz. 15 mężczyzna wraz z kilkuletnim dzieckiem zamknął się w pokoju.

Ulica Słowackiego, przy której stoi kamienica, została wyłączona z ruchu.

Wieczorem Małgorzata Czechowska mówiła, że przez wiele godzin trwały próby nawiązania kontaktu z mężczyzną, który nikogo do siebie nie dopuszczał. - Nie możemy oficjalnie potwierdzić, że ten mężczyzna ma przy sobie nóż - powiedziała.

Jak podawały lokalne media, "do kamienicy weszła grupa z Samodzielnych Pododdziałów Kontrterrorystycznych Policji".

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy