Reklama

Reklama

Podkarpackie: Zwłoki 25-latka w samochodzie

W nocy z wtorku na środę w garażu jednej z posesji w Grębowie na Podkarpaciu znaleziono zwłoki 25-latka. Ciało znajdowało się w samochodzie z włączonym silnikiem. Mężczyzna prawdopodobnie uległ zaczadzeniu.

O tragicznym odkryciu służby zostały powiadomione w środę około godz. 6 rano - podaje "Echo Dnia".

Jak przekazała policja w Tarnobrzegu, poprzedniego wieczora 25-letni mężczyzna brał udział w spotkaniu towarzyskim w gronie znajomych. Po pewnym czasie wrócił do domu, ale znów wyszedł.

Przed godz. 6 rano jeden z domowników poszedł do garażu, w którym było duże zadymienie. Silnik samochodu pracował. W aucie był 25-latek - czytamy.

Niestety, pomimo podjętych prób reanimacja nie przyniosła skutku. Ustalenia wskazują, że doszło do śmiertelnego zaczadzenia.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy