Reklama

Reklama

Podkarpackie: Audi uderzyło w dwie 14-latki, jedna z nich zmarła

Nie żyje jedna z 14-latek, potrąconych przez osobówkę w sobotę (13 czerwca) w nocy w Porażu koło Sanoka. Druga dziewczynka walczy o życie - informuje serwis nowiny24.pl.

Do zdarzenia doszło po godz. 21.00 w Porażu w woj. podkarpackim. Nastolatki szły poboczem drogi. Na lekkim łuku jezdni uderzył w nie samochód osobowy.

Mimo reanimacji jedna z 14-latek zmarła na miejscu. Drugą - jak przekazała lokalna policja - z podejrzeniem obrażeń wewnętrznych i wstrząśnienia mózgu przewieziono do szpital.

Kierowca audi uciekł z miejsca zdarzenia. Po pół godzinie udało się go namierzyć. W poszukiwaniach policjantom pomagali mieszkańcy Poraża.

Okazało się, że to 40-latek z powiatu leskiego.

Od mężczyzny czuć było woń alkoholu. Nie zgodził się on jednak na badania alkomatem, został więc skierowano go na pobranie krwi- przekazała rzeczniczka miejscowej policji.

Reklama

Badanie krwi wykazało, że miał prawie promil alkoholu w organizmie.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy